Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMBG70CAE3
MXSMBG70CAE3
MXSMBG70CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMBG70CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMBG70CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4482 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMBG70CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 70V 113V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4482 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 70V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 113V Spanning - Onderbreking (Min) 77.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk