Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCG12CA
MXSMCG12CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCG12CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCG12CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5172 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCG12CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5172 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 19.9V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-14237
1086-14237-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.3A
Capacitieve @ Frequentie - Bidirectionele kanalen 1
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXSMCG13CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
  • Op voorraad:5049
  • Deel#:MXSMCG11CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB