Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCG16CA
MXSMCG16CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCG16CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCG16CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5420 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCG16CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5420 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-14265
1086-14265-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXSMCG15CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
  • Op voorraad:6167
  • Deel#:MXSMCG17CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB