Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCGLCE75A
MXSMCGLCE75A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCGLCE75A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCGLCE75A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6176 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCGLCE75A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6176 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 75V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 121V Spanning - Onderbreking (Min) 83.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-14473
1086-14473-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Capacitieve @ Frequentie 90pF @ 1MHz