Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMLG18CA
MXSMLG18CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMLG18CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMLG18CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5496 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMLG18CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5496 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 29.2V Spanning - Onderbreking (Min) 20V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-14817
1086-14817-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Capacitieve @ Frequentie -