Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM24E3/TR7
SM24E3/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM24E3/TR7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM24E3/TR7
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 43V SOT23
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SM24E3/TR7 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 43V SOT23 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5081 pcs Data papier SM03-SM36,e3SM03-SM36,e3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 43V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Unidirectionele kanalen 2 Type Zener
Leverancier Device Pakket SOT-23 Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie 80pF @ 1MHz, 40pF @ 1MHz