SMAJ28CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMAJ28CE3/TR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMAJ28CE3/TR13 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 28V 50V DO214AC |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMAJ28CE3/TR13 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 28V 50V DO214AC | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 377856 pcs | Data papier | SMAJ5.0-170CA,e3 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 28V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 50V | Spanning - Onderbreking (Min) | 31.1V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | DO-214AC (SMA) |
| Serie | - | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 500W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA | Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 9.9A |