Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ16E3/TR13
SMBJ16E3/TR13
SMBJ16E3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ16E3/TR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ16E3/TR13
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ16E3/TR13 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 238505 pcs Data papier SMBx5.0 thru SMBx170A,CA,e3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 28.8V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Capacitieve @ Frequentie -