Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ43CE3/TR13
SMBJ43CE3/TR13
SMBJ43CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ43CE3/TR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ43CE3/TR13
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 43VWM 76.7VC SMBJ
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ43CE3/TR13 Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 43VWM 76.7VC SMBJ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 233154 pcs Data papier SMBx5.0 thru SMBx170A,CA,e3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 47.8V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 43V
Voltage - Breakdown SMBJ (DO-214AA) Type Zener
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 600W
Power - Peak Pulse 7.8A Polarisatie DO-214AA, SMB
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer SMBJ43CE3/TR13 Beschrijving TVS DIODE 43VWM 76.7VC SMBJ
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 76.7V Capacitieve @ Frequentie -