Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > UPT28/TR13
UPT28/TR13
UPT28/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPT28/TR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPT28/TR13
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 47.8V POWERMITE 1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5348 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPT28/TR13 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 47.8V POWERMITE 1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5348 pcs Data papier UPT(B) 5-48(R) Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 28V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 47.8V Spanning - Onderbreking (Min) 31V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket Powermite 1 (DO216-AA) Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-216AA
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.13A Capacitieve @ Frequentie -