Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > UPTB48/TR7
UPTB48/TR7
UPTB48/TR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPTB48/TR7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPTB48/TR7
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4416 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPTB48/TR7 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 48V 84.3V POWERMITE 1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4416 pcs Data papier UPT(B) 5-48(R) Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 84.3V Spanning - Onderbreking (Min) 54V
Type Zener Leverancier Device Pakket Powermite 1 (DO216-AA)
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-216AA Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.78A