Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > NMA2405DC
NMA2405DC
NMA2405DC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop NMA2405DC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer NMA2405DC
Fabrikant Murata Power Solutions
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-5V 1W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer NMA2405DC Fabrikant Murata Power Solutions
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-5V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4169 pcs Data papier NMA 24V/48V Series
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -5V Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 21.6V
Voltage - Input (Max) 26.4V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.77" L x 0.39" W x 0.27" H (19.6mm x 9.9mm x 6.9mm) Serie NMA
Vermogen (Watt) 1W Packaging Tube
Verpakking / doos 14-DIP Module, 6 Leads Andere namen 811-1466-5
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 70% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 100mA, 100mA 21.6V - 26.4V Input
Current - Output (Max) 100mA, 100mA toepassingen ITE (Commercial)