Huis > producten > schakelaars > DIP-schakelaars > FR02FC16P-R
FR02FC16P-R
FR02FC16P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FR02FC16P-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FR02FC16P-R
Fabrikant NKK Switches
Beschrijving SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FR02FC16P-R Fabrikant NKK Switches
Beschrijving SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 57683 pcs Data papier FR02 Series ~
Categorie schakelaars wasbaar No
Nominale spanning 5VDC Klemtype Gull Wing
Serie FR02 toonhoogte 0.100" (2.54mm), Full
Packaging Tape & Reel (TR) Andere namen 360-2210-2
FR02FC16PR
Temperatuur -25°C ~ 85°C Aantal posities 16
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
mechanische Life 10,000 Steps Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Lengte 0.393" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte boven Board 0.154" (3.90mm) Kenmerken -
elektrische Life 10,000 Steps gedetailleerde beschrijving Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Huidige score 100mA Contact Material Copper Alloy