Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > BZX384-C39F
BZX384-C39F
BZX384-C39F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZX384-C39F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZX384-C39F
Fabrikant Nexperia
Beschrijving DIODE ZENER 39V SOD323
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZX384-C39F Fabrikant Nexperia
Beschrijving DIODE ZENER 39V SOD323 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2055027 pcs Data papier BZX384 Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.1V @ 100mA Tolerantie ±5%
Leverancier Device Pakket SOD-323 Serie Automotive, AEC-Q101
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-76, SOD-323
Andere namen 934057654135 Temperatuur -65°C ~ 150°C
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie (Max) (ZZT) 130 Ohms gedetailleerde beschrijving Zener Diode 39V ±5% Surface Mount SOD-323
Current - Reverse Lekkage @ Vr 5nA @ 27.3V