Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > BZX84W-C11F
BZX84W-C11F
BZX84W-C11F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZX84W-C11F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZX84W-C11F
Fabrikant Nexperia
Beschrijving BZX84W-C11/SOT323/SC-70
(in US Dollars)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs250000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZX84W-C11F Fabrikant Nexperia
Beschrijving BZX84W-C11/SOT323/SC-70 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4155189 pcs Data papier BZX84W Series
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 900mV @ 10mA Tolerantie ±5%
Leverancier Device Pakket SC-70 Serie Automotive, AEC-Q101
Vermogen - Max 40W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-70, SOT-323 Andere namen 1727-8287-2
Temperatuur 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Impedantie (Max) (ZZT) 20 Ohms gedetailleerde beschrijving Zener Diode 11V 40W ±5% Surface Mount SC-70
Current - Reverse Lekkage @ Vr 100nA @ 8V