Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > PDZ6.2BGWX
PDZ6.2BGWX
PDZ6.2BGWX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PDZ6.2BGWX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PDZ6.2BGWX
Fabrikant Nexperia
Beschrijving PDZ6.2BGWSOD123SOD2
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
30000 pcs75000 pcs150000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PDZ6.2BGWX Fabrikant Nexperia
Beschrijving PDZ6.2BGWSOD123SOD2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4490088 pcs Data papier PDZ2.4B - PDZ36B
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.1V @ 100mA Tolerantie ±2%
Leverancier Device Pakket SOD-323 Serie -
Vermogen - Max 400mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-76, SOD-323 Andere namen 1727-7710-2
PDZ6.2BGWX-ND
Temperatuur 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie (Max) (ZZT) 50 Ohms
gedetailleerde beschrijving Zener Diode 6.2V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Current - Reverse Lekkage @ Vr 500nA @ 3V