Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > F910J107MCC
F910J107MCC
F910J107MCC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F910J107MCC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F910J107MCC
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F910J107MCC Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61168 pcs Data papier F91 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 6.3V Type Molded
Tolerantie 100µF Surface Mount Land Size -
Leverancier Device Pakket C Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie F91 RoHS Status Cut Tape (CT)
Polarisatie 2312 (6032 Metric) Andere namen 493-2309-1
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer F910J107MCC
Lifetime @ Temp. 250 mOhm Hoogte - Zittend (Max) 0.106" (2.70mm)
Kenmerken General Purpose Uitgebreide beschrijving 100µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 250 mOhm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312