Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > F951A336KAAAQ2
F951A336KAAAQ2
F951A336KAAAQ2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F951A336KAAAQ2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F951A336KAAAQ2
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer F951A336KAAAQ2 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP TANT 33UF 10V 10% 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5076 pcs Data papier F95 Series Datasheet
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 10V Type Conformal Coated
Tolerantie 33µF Surface Mount Land Size -
Leverancier Device Pakket A Size / Dimension 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Serie F95, Frameless™ RoHS Status Digi-Reel®
Polarisatie 1206 (3216 Metric) Andere namen 493-4258-6
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer F951A336KAAAQ2
Lifetime @ Temp. 800 mOhm Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm)
Kenmerken General Purpose Uitgebreide beschrijving 33µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Beschrijving CAP TANT 33UF 10V 10% 1206