Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > F971A476KCC
F971A476KCC
F971A476KCC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F971A476KCC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F971A476KCC
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP TANT 47UF 10V 10% 2312
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer F971A476KCC Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP TANT 47UF 10V 10% 2312 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4264 pcs Data papier F97 Series Datasheet
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 10V Type Molded
Tolerantie 47µF Surface Mount Land Size -
Leverancier Device Pakket C Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serie F97 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 2312 (6032 Metric) Andere namen 493-6586-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer F971A476KCC
Lifetime @ Temp. 900 mOhm Hoogte - Zittend (Max) 0.106" (2.70mm)
Kenmerken High Reliability Uitgebreide beschrijving 47µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Beschrijving CAP TANT 47UF 10V 10% 2312