Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LAS2W331MELC35
LAS2W331MELC35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LAS2W331MELC35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LAS2W331MELC35
Fabrikant Nichicon
Beschrijving 450V 330UF 20% RAPID CHARGE CAN
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LAS2W331MELC35 Fabrikant Nichicon
Beschrijving 450V 330UF 20% RAPID CHARGE CAN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24108 pcs Data papier LAS Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie LAS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.4A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.61A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-17720 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:LASEEU11AGRN
  • fabrikanten:E-Switch
  • Beschrijving:SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
  • Op voorraad:5843
  • Deel#:LASEEU11BRED
  • fabrikanten:E-Switch
  • Op voorraad:6008
  • Deel#:LASEEU110RED
  • Deel#:LASEEU11CYEL
  • Deel#:LASEEU11ARED