Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGJ2G560MELB15
LGJ2G560MELB15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGJ2G560MELB15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGJ2G560MELB15
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGJ2G560MELB15 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie LGJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 400mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 56µF