Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGJ2Z221MELA
LGJ2Z221MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGJ2Z221MELA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGJ2Z221MELA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 180V SNAP
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGJ2Z221MELA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 180V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 180V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie LGJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 900mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.35A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 220µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 220µF toepassingen General Purpose