Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGN2P182MELC50
LGN2P182MELC50
LGN2P182MELC50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGN2P182MELC50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGN2P182MELC50
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGN2P182MELC50 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14488 pcs Data papier LGN SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 220V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie LGN
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.11A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.665A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-8327
LGN2P182MELC50-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 35 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1800µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1800µF