Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGU1V103MELB
LGU1V103MELB
LGU1V103MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGU1V103MELB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGU1V103MELB
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGU1V103MELB Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51576 pcs Data papier LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie LGU
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.05A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.5075A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-7182
LGU1V103MELB-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 10000µF