Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGU2F331MELA
LGU2F331MELA
LGU2F331MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGU2F331MELA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGU2F331MELA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGU2F331MELA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40195 pcs Data papier LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 315V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie LGU
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.33A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.5295A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-8500
LGU2F331MELA-ND
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF