Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGU2W331MELB
LGU2W331MELB
LGU2W331MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGU2W331MELB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGU2W331MELB
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGU2W331MELB Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26899 pcs Data papier LGU SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie LGU
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.45A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.0735A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-2866 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF