Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LGY2W820MELA
LGY2W820MELA
LGY2W820MELA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LGY2W820MELA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LGY2W820MELA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LGY2W820MELA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 34803 pcs Data papier Snap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Tolerantie 82µF
Surface Mount Land Size 0.394" (10.00mm) Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LGY RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Ripple Current Polar
Polarisatie Radial, Can - Snap-In Pitch - Connector 450V
Verpakking / doos - Temperatuur -25°C ~ 105°C
Aantal condensatoren 560mA @ 120Hz montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer LGY2W820MELA Lifetime @ Temp. -
Impedantie - Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving 82µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beschrijving CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP toepassingen 7000 Hrs @ 105°C