Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LKSN2152MESY
LKSN2152MESY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LKSN2152MESY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LKSN2152MESY
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 56V SNAP IN
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 46538 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LKSN2152MESY Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 56V SNAP IN Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 46538 pcs Data papier LKS Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 56V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Serie LKS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.6A @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1500µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1500µF