Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LLG2D681MELZ35
LLG2D681MELZ35
LLG2D681MELZ35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LLG2D681MELZ35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LLG2D681MELZ35
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LLG2D681MELZ35 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40629 pcs Data papier LLG SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie LLG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.28A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.42A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-7218 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 680µF