Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LLS1H332MELZ
LLS1H332MELZ
LLS1H332MELZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LLS1H332MELZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LLS1H332MELZ
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LLS1H332MELZ Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72219 pcs Data papier LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie LLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.41A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.7715A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-14770
LLS1H332MELZ-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Capaciteit 3300µF