Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LLS2G331MELB
LLS2G331MELB
LLS2G331MELB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LLS2G331MELB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LLS2G331MELB
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LLS2G331MELB Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 36075 pcs Data papier LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie LLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.05A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.9315A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-2583 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Capaciteit 330µF