Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LLS2W121MELY
LLS2W121MELY
LLS2W121MELY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LLS2W121MELY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LLS2W121MELY
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LLS2W121MELY Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60006 pcs Data papier LLS SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Serie LLS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 990mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.4157A @ 50kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 493-2600 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Capaciteit 120µF