Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNR2C153MSEN
LNR2C153MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LNR2C153MSEN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LNR2C153MSEN
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1664 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LNR2C153MSEN Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1664 pcs Data papier LNR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.000" Dia (76.20mm) Serie LNR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 14.4A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 1.252" (31.80mm) Hoogte - Zittend (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 15000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 15000µF toepassingen General Purpose