Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNR2C682MSE
LNR2C682MSE
LNR2C682MSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LNR2C682MSE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LNR2C682MSE
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LNR2C682MSE Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4486 pcs Data papier LNR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Serie LNR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 6.4A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 7.68A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen 493-7767 Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.866" (22.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 6800µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 6800µF