Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNT1A683MSEB
LNT1A683MSEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LNT1A683MSEB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LNT1A683MSEB
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 4077 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LNT1A683MSEB Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68000UF 20% 10V SCREW Leid Free Status / RoHS Status
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.008" Dia (51.00mm) Serie LNT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 6.8A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 10.2A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.866" (22.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 68000µF
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:LNT1A334MSEB
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 330000UF 20% 10V SCREW
  • Op voorraad:1292
LNT1A684MSE Image
  • Deel#:LNT1A684MSE
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW
  • Op voorraad:891
LNT1A683MSE Image
  • Deel#:LNT1A683MSE