Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > PCJ0E561MCL4GS
PCJ0E561MCL4GS
PCJ0E561MCL4GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCJ0E561MCL4GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCJ0E561MCL4GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
(in US Dollars)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs9000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PCJ0E561MCL4GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie PCJ Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.6A @ 100kHz
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Andere namen 493-14035-2
PCJ0E561MCL4GS-ND
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm gedetailleerde beschrijving 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 560µF toepassingen General Purpose