Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > PCS0G331MCL1GS
PCS0G331MCL1GS
PCS0G331MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCS0G331MCL1GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCS0G331MCL1GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PCS0G331MCL1GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 4V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie PCS Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.8A @ 100kHz
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Andere namen 493-3963-2
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm gedetailleerde beschrijving 330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose