Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > PCX1D271MCL1GS
PCX1D271MCL1GS
PCX1D271MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PCX1D271MCL1GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PCX1D271MCL1GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM POLY 270UF 20% 20V SMD
(in US Dollars)
400 pcs800 pcs1200 pcs2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PCX1D271MCL1GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM POLY 270UF 20% 20V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 20V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie PCX Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.7A @ 100kHz
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Andere namen 493-4707-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm gedetailleerde beschrijving 270µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 270µF toepassingen General Purpose