Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > TVX1V331MCD
TVX1V331MCD
TVX1V331MCD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TVX1V331MCD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TVX1V331MCD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 35V AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TVX1V331MCD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 35V AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 126901 pcs Data papier Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia x 0.906" L (10.00mm x 23.00mm) Serie TVX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 460mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 690mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial, Can
Andere namen 493-14424
TVX1V331MCD-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 330µF