Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1H471MHD8
UBT1H471MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1H471MHD8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1H471MHD8
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 119646 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1H471MHD8 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 119646 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 825mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.65A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-17582
UBT1H471MHD8-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Capaciteit 470µF