Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBW1C331MPD1TD
UBW1C331MPD1TD
UBW1C331MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBW1C331MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBW1C331MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBW1C331MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76015 pcs Data papier UBW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UBW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 340mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 680mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-13147-1 Temperatuur -55°C ~ 135°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 100 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 135°C
Capaciteit 330µF toepassingen Automotive