Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBW1E331MPD
UBW1E331MPD
UBW1E331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBW1E331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBW1E331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBW1E331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 137121 pcs Data papier UBW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UBW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 472.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 945mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-16640
UBW1E331MPD-ND
Temperatuur -55°C ~ 135°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 75 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 135°C
Capaciteit 330µF toepassingen Automotive