Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UCD1J681MNQ1MS
UCD1J681MNQ1MS
UCD1J681MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UCD1J681MNQ1MS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UCD1J681MNQ1MS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
(in US Dollars)
125 pcs250 pcs625 pcs875 pcs
1250 pcs3125 pcs6250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UCD1J681MNQ1MS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UCD
Rimpelstroom @ Lage frequentie 845mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.69A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 493-6405-2
UCD1J681MNQ1MS-ND
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 80 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 680µF toepassingen General Purpose