Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UCX1A331MCS6GS
UCX1A331MCS6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UCX1A331MCS6GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UCX1A331MCS6GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 90203 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UCX1A331MCS6GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Leid Free Status / RoHS Status
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UCX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 135mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 270mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Temperatuur -40°C ~ 135°C
montage Type Surface Mount Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Afstand tussen de draden -
Hoogte - Zittend (Max) 0.425" (10.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100kHz
gedetailleerde beschrijving 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C Capaciteit 330µF