Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UCY2C151MHD3TN
UCY2C151MHD3TN
UCY2C151MHD3TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UCY2C151MHD3TN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UCY2C151MHD3TN
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
250 pcs500 pcs750 pcs1250 pcs
2500 pcs6250 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UCY2C151MHD3TN Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 126338 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUCY Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie UCY
Rimpelstroom @ Lage frequentie 945mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.89A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-4786-3 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF