Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UCZ1C331MCS1GS
UCZ1C331MCS1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UCZ1C331MCS1GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UCZ1C331MCS1GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 72467 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UCZ1C331MCS1GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Leid Free Status / RoHS Status
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UCZ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 250mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 500mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden -
Hoogte - Zittend (Max) 0.425" (10.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 150 mOhm @ 100kHz
gedetailleerde beschrijving 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C Capaciteit 330µF