Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UEP1J330MPD
UEP1J330MPD
UEP1J330MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UEP1J330MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UEP1J330MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UEP1J330MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 187200 pcs Data papier UEP SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UEP
Rimpelstroom @ Lage frequentie 98mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 196mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Bi-Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-16748
UEP1J330MPD-ND
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 33µF