Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UES1H3R3MDM
UES1H3R3MDM
UES1H3R3MDM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UES1H3R3MDM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UES1H3R3MDM
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UES1H3R3MDM Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 470131 pcs Data papier UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie UES
ratings - Polarisatie Bi-Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-15039
UES1H3R3MDM-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 3.3µF