Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UHD1V102MHD
UHD1V102MHD
UHD1V102MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UHD1V102MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UHD1V102MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UHD1V102MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138165 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUHD Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UHD
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.078A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.77A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 18 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1000µF