Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UHE1C272MHT
UHE1C272MHT
UHE1C272MHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UHE1C272MHT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UHE1C272MHT
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5646 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UHE1C272MHT Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5646 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UHE
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.12A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.65A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Impedantie 24 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 2700µF toepassingen General Purpose